KURACJA - NIOXIN

Rewolucja NIOXIN w Galerii Fryzur!

Przerzedzanie się włosów jest kłopotliwą przypadłością, o której niechętnie mówimy, choć dotyka ona coraz większą liczbę kobiet i mężczyzn na całym świecie. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć o tym problemie!

Od kwietnia, w Galerii Fryzur dostępne są produkty NIOXIN – jedynej profesjonalnej marki, całkowicie wyspecjalizowanej w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Opatentowane technologie NIOXIN zostały starannie skomponowane oraz indywidualnie dobrane do potrzeb włosów oraz skóry głowy po to, by zapewnić skuteczną, skrojoną na miarę pielęgnację.

 


Technologia i działanie NIOXIN

Zaawansowana pielęgnacja włosów cienkich i przerzedzonych w systemach NIOXIN została zainspirowana codzienną pielęgnacją skóry twarzy. Kompleksowa pielęgnacja cery powinna polegać na jej oczyszczaniu, odżywianiu oraz wzmacnianiu. Zdaniem ekspertów NIOXIN, te same trzy kroki powinny być stosowane w pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Dlatego system NIOXIN został oparty na zasadzie trzech kroków – oczyszczanie, odżywianie i wzmacnianie skóry głowy oraz włosów. Każdy z zestawów pielęgnacyjnych NIOXIN składa się z trzech produktów: szamponu oczyszczającego, odżywki oraz kuracji dla skóry głowy, których codzienne, kompleksowe stosowanie pozwala na uzyskanie pożądanego efektu gęstych i mocnych włosów. Najlepsze rezultaty osiągnąć można stosując wszystkie elementy systemu.

Cała linia produktów NIOXIN podzielona została na 6 zestawów pielęgnacyjnych. Każdy z nich został dostosowany do potrzeb klientów pod względem stopnia zaawansowania problemu przerzedzenia włosów, struktury włosów oraz ich kondycji.

 

 

GALERIA-FRYZUR.EU